سياست امنيت اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

محتوا مارکت اطلاعات شخصی شما را در اختیار هیچ شخص،‌ نهاد یا سازمانی قرار نخواهد داد. مگر در مواردی که بموجب قانون و تنها در صورت صدور دستور قضایی مجبور به اینکار باشد.

اطلاعات شخصی شما مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل تنها در راستای اطلاع رسانی خدمات محتوا مارکت و اخبار و رویدادها استفاده می‌شود.

اعضای سایت در صورت عدم تمایل به دریافت هرگونه اطلاع رسانی مانند پیامک و ایمیل می‌توانند با ما تماس بگیرند تا عضویت آنها لغو شود. عدم اقدام جهت لغو دریافت پیام، به منزله موافقت با دریافت ایمیل‌ها و پیامک‌ها و سلب حق اعتراض است.

محتوا مارکت همواره تمام تلاش خود را در جهت حفظ امنیت اطلاعات شما انجام می‌دهد. در صورتی که اطلاعات کاربران به هرنحو منتشر شوند، محتوا مارکت تمام تلاش حقوقی و قضایی خود را برای تحت پیگرد قانونی قراردادن مسببین به کار خواهد بست اما مسئولیتی را از این لحاظ نمی‌پذیرد.

مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب حساب کاربری است. و کاربران باید اطلاعات نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار سایرین قرار ندهد زیرا مسئولیت هرگونه سفارش و فعالیت در سایت با اکانت کاربری هر شخص به عهده صاحب حساب است.