قیمت تولید محتوا

قیمت تولید محتوا

در محتوا مارکت جزییات اهمیت ویژه‌ای دارند. و در هر بخش از جمله قیمت گذاری محتوا، تلاش و دقت فراوانی بکار گرفته شده است که در نهایت محتوای باکیفیت بالا و قیمت مناسب به مخاطب تحویل داده شود.

جهت عادلانه بودن تعرفه تولید محتوا در محتوا مارکت فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته شده است. فاکتورهای تاثیرگذار در تعیین قیمت محتوا شامل: نوع محتوا، دسته‌بندی موضوعی، روش تولید محتوا و تعداد کلمات محتوا می‌باشند.

برای مشاهده هزینه تولید محتوا به صفحه‌ی mohtavamarket.com/order مراجعه فرمایید. در این صفحه نوع محتوا، موضوع، نوع تولید محتوا و تعداد کلمات را مشخص کنید و در همان لحظه هزینه سفارش و زمان تحویل را مشاهده کنید.

هزینه تولید محتوا برای سایت

یکی از خدمات اصلی ما تولید محتوا برای سایت و وبلاگ است. از آنجا که تولید محتوای با کیفیت نیازمند تخصص و تجربه کافی می‌باشد ما برای هر موضوع تخصصی از نویسندگان و کارشناسان متخصص و باتجربه در آن زمینه استفاده می‌کنیم. برای مثال فرآیند تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی بسیار متفاوت با تولید محتوای صنعتی می‌باشد. بنابراین لازم است هر محتوا توسط فرد متخصص و باتجربه در آن زمینه نوشته شود. در صفحه ثبت سفارش با انتخاب موضوع مورد نظر قیمت و زمان تحویل را می‌توانید مشاهده کنید.

دسته بندی:
تعداد کلمات:
قیمت: